Rozmiary swetrów, koszul i T-shirtów damskich

🔧 Narzędzie interaktywne :Kalkulator: obwód klatki piersiowej → rozmiar góry → — wpisz swoje wymiary, aby od razu poznać rozmiar FR / US / UK.

Przypomnienie :

  • Obwód klatki piersiowej: mierz poziomo, na wysokości brodawek.
  • Obwód pod biustem: mierz tuż pod piersiami.
  • Obwód talii: mierz w najwęższym miejscu talii.
  • Obwód bioder: mierz w najszerszym miejscu.
Francja / Hiszpania343638404244464850
Wielka Brytania6810121416182022
Stany Zjednoczone468101214161820
Włochy384042444648505254
Niemcy323436384042444648
Japonia35791113151719
Obwód klatki piersiowej en cm78/8282/8686/9090/9494/9898/102102/106
Obwód talii en cm55/5959/6363/6767/7171/7575/7979/83
Obwód bioder en cm84/8888/9292/9696/100100/104104/108108/112
Francja et Hiszpania34363840424446
Rozmiar standardowy
XSSMLXLXXLXXXL

T0T1T2T3T4T5T6
Rozmiar włoski (Europa)38404244464850

Quicksize to Twój przewodnik po przeliczaniu rozmiarów odzieży i obuwia. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedników rozmiarów męskich, damskich czy dziecięcych, pomożemy Ci dobrać idealny rozmiar przy zakupach online za granicą (US, UK, EU, IT itd.).

Quicksize © 2026